Piemēram: XR65A90, SDCG3, Kārums, zefīrs, piens, karbonāde vai martini

Par mums


Katram no mums dažreiz ir nepieciešamība nopirkt kādu specifisku preci vai pārtikas produktu. Lai atrastu preci, mēs parasti dodamies uz zināmu pārdevēju vietnēm un meklējam preci ar visizdevīgāko cenas un kvalitātes attiecību. 99% no nelielajiem Latvijas internetveikaliem nepieder lielas preču noliktavas un tie piedāvā savos katalogos preces, kas ir pieejamas viņu preču piegādātājiem. Visbiežāk šis saraksts netiek atjaunots regulāri un preces pieejamība noliktavā nav garantēta. Tādā veidā mēs zaudējam laiku un dažreiz arī naudu, to iesaldējot, gaidot kamēr prece nonāks veikalā. Lai arvien retāk saskartos ar šo situāciju arī tika izveidota šī sistēma, kura katru dienu pārbauda preces vai pārtikas produkta pieejamību noliktavās vai tādās interneta vietnēs kā RD, Elkor, 220.lv, Baltic Data, 1a.lv un Euronics. Parasti šiem veikaliem prece ir uz vietas vai pietiekami precīzi tiek norādīts tās ierašanās laiks.

Ar produktiem situācija ir vēl sarežģītāka, cenas mainās praktiski regulāri, tāpēc pievienojām preču un produktu meklēšanu vietnēs Barbora, Rimi, E-Latts un E-Top.

Arī pievienota meklēšana Meness aptieka, Apotheka, Internet aptieka un Benu aptieka.
Preču cenas un daudzums

Noliktavām preču cena ir aptuvena, pamatojoties uz mūsu pieņemto vidējo cenu aprēķināšanas sistēmu visām noliktavām, tā nav piesaistīta nevienam reālajam veikalam un tiek rādīts tikai cenas kārtības norādīšanai un preces pieejamībai. Vairumtirdzniecības veikalos preču daudzums nav zināms un tiek norādīta tikai to esamība meklēšanas sistēmā veikalu vietnēs. Pēc pieprasījuma tiek parādītas pirmās 50 preces tādēļ norādiet preces nosaukumu pēc iespējas konkrētāk. Noliktavu precēm tiek izmantota tiešā sakritība pēc nosaukuma. Veikalu interneta vietņu pārbaude notiek reālā laika režīmā un var aizņemt līdz 15 sekundēm.
Piegādātājiem

Ja Jums ir reāla noliktava un Jūs gribiet dot potenciālajiem pircējiem informāciju par preču pieejamību, tad sazinieties ar mani caur e-pastu netforce.lv@gmail.com un mēs apspriedīsim jautājumu par Jūsu noliktavas pievienošanu mūsu sistēmai.
Informācija par tiesībām

Visa informācija par precēm un to pieejamību ir preču piegādātāju īpašums. Vietnes autori nesaņem nekādu finansiālu vai citu atbalstu/izdevību no preču izvietošanas mūsu vietnē un nodrošina informāciju tikai informēšanas nolūkos.